Vonios aksesuarai Novaservis

Novaservis – tai lyderiaujanti maišytuvų bei vonios aksesuarų gamintoja Čekijos Respublikoje.

Šios kompanijos gaminiai yra populiarūs ir daugelyje vidurio bei rytų Europos šalių. Pagrindiniai Novaservis kompanijos prioritetai – klientų poreikių patenkinimas, inovacijos bei technologijos proceso plėtojimas.

Novaservis prieš pristatydama į rinką naujus produktus pirmiausia atlieka įvairiausius bandymus, patvirtinančius aukštą produktų kokybę bei patvarumą.

Novaservis siūlo klientams platų vonios kambario aksesuarų Novatorre asortimentą. Kiekviena aksesuarų kolekcija išsiskiria savitomis formomis, dizainu. Visi aksesuarai gaminami iš žalvario, padengto chromu.

Novatorre 2 vonios aksesuarų kolekcija iš kitų išsiskiria tuo, jog visi kabliukai, laikikliai kokybiškais klijais yra pritvirtinami prie plytelių, marmumo ar stiklo. Pagrindinis privalumas yra tas, kad prireikus ar tiesiog persigalvojus, galima aksesuarus demontuoti, nepažeidžiant plytelių ir vėl iš naujo pritvirtinti naujoje vietoje.

Vieni populiariausių aksesuarų - tai Novatorre 11 ir Novatorre 12 kolekcijos, kurioms būdingos griežtesnės linijos, puikiai derančios šiuolaikiškame vonios interjere. Pastarąsias dvi aksesuarų kolekcijas galima tvirtinti varžtais arba su specialiais klijais klijuoti prie plytelių, marmuro ar stiklo.

Novaservis kompanijos moto: KOKYBĖ – KONSTRUKCIJA – STILIUS.

2012 m. Novaservis pristatė ekonominės klasės aksesuarus Ferro Audrey ir Ferro Bambus. Šios dvi aksesuarų kolekcijos yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų, yra šiuolaikiško dizaino ir išsiskiria itin patrauklia kaina. Ferro Bambus kabliukai, rankšluosčių laikikliai puikiai tinka sodybose.

Visiems Novaservis Novatorre aksesuarams suteikiama 15 metų garantija, Ferro Audrey, Bambus – 3 metų garantija.

Gamintojo svetainė: www.novaservis.cz

Susidomėjote? Turite klausimų? Mes pasiruošę Jums padėti!
 Vonios aksesuarai Novatorre 1 »  Vonios aksesuarai Novatorre 2 »   Vonios aksesuarai Novatorre 3 » Vonios aksesuarai Novatorre 4 »
     
 Vonios aksesuarai Novatorre 5 »  Vonios aksesuarai Novatorre 8 » Vonios aksesuarai Novatorre 9 » Vonios aksesuarai Novatorre 10 »
   
 Vonios aksesuarai Novatorre 11 »  Vonios aksesuarai Novatorre 12 »  Vonios aksesuarai – krepšeliai » Vonios aksesuarai Ferro Audrey »
 
Vonios aksesuarai Bambus »

Informacija

UAB “Visas Labas” vonios įrangos salonas

Kubiliaus g. 1, Vilnius LT-08238
Tel. / Fax: +370 5 2760785
Dirbame: I-V 9.00-18.00
Personalo kontaktai

Rekvizitai

UAB „Visas Labas“
Buveinė: Ateities pl. 45C, Kaunas LT-52119
Įmonės kodas 134684111
PVM mokėtojo kodas LT346841113
Registro tvarkytojas : VĮ Registrų centras
A/S Nr. LT22 70440 60003100210, AB SEB bankas